Strona główna Aktualności

Nakrętek paka na Dzień Chłopaka – dla Kacperka;)

592

Koło wolontariatu działające przy Samorządzie Uczniowskim naszej szkoły organizuje zbiórkę plastikowych nakrętek pod hasłem “Nakrętek paka na Dzień Chłopaka – dla Kacperka;)”.

Naszego dzielnego bohatera nie trzeba nikomu przedstawiać;) Co prawda o Kacperku pisaliśmy już niejeden raz, ale w ciągu ostatniego roku wiele się u niego zmieniło.

Kacperek został niedawno starszym bratem i świetnie się w tej roli sprawdza! Od września został uczniem klasy 1 – więc nowych obowiązków nie brakuje. Ale to nie koniec wyzwań: Kacper tańczy i gra w piłkę oraz regularnie jeździ na badania kontrolne.

I w tym miejscu zaczyna się “nasza broszka”. Kacperek w dalszym ciągu potrzebuje rehabilitacji, a jego protezę trzeba co jakiś czas wymieniać, bo chłopiec rośnie.

Liczymy na Was drodzy Uczniowie i Rodzice: w dniach 28-30 września (poniedziałek – środa) wolontariusze będą czekać na nakrętki: przed pierwszą lekcją w przedsionku naszej szkoły – z zastosowaniem wszystkich wymogów sanitarnych.  Prosimy wrzucać nakrętki bezpośrednio do przygotowanych worków, a po kilku dniach “kwarantanny” przekażemy je rodzicom Kacperka.

Ps. Zdjęcia otrzymaliśmy od mamy Kacperka, natomiast zachęcamy Was do śledzenia jego profilu na Facebook’u https://www.facebook.com/kacperek.serafin , gdzie możecie na bieżąco śledzić informacje na jego temat;)