Strona główna Aktualności

Dziękujemy Przyjaciołom Szkoły i Sponsorom

422

Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić”
Antoine de Saint Exupery

Dyrektor Szkoły, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kopciach składają serdeczne podziękowania instytucjom oraz osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc naszej społeczności szkolnej;)

 Chcemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców, na czele z panią Iwoną Kosiorowską, pani Marcie Kaczorowskiej  – radnej Gminy Dzikowiec, Radzie Sołeckiej oraz panu Antoniemu Puzio sołtysowi naszej wsi. Wyrażamy wdzięczność Władzom Gminy Dzikowiec – panu Józefowi Tęcza – wójtowi gminy, i pani sekretarz Genowefie Dębiak  oraz Regionalnej Fundacji Rozwoju “Serce”. Wyrażamy wdzięczność pani Małgorzacie Puzio oraz leśniczemu Mariuszowi Mazurowi. Pamiętamy o pomocy jaką otrzymujemy od tutejszej parafii, której duszpasterzem jest ks. proboszcz Stanisław Olszówka. Dziękujemy Damianowi Kwaśnik za opiekę nad tworzeniem naszej strony internetowej. Wszyscy wielokrotnie okazali  pomoc i wsparcie naszej społeczności szkolnej oraz współpracowali z nami przy organizacji imprez szkolnych.

Wielu przedsięwzięciom niezbędne jest wsparcie finansowe. Dziękujemy rodzicom, którzy piekli ciasta na szkolne uroczystości i kiermasze oraz wzięli udział w konkursie na ozdoby bożonarodzeniowe. Dziękujemy fundatorom nagród w szkolnych konkursach: pani Marcie Kaczorowskiej, firmie M&M CARS Marcin Pyra, firmie F.M.U.P. MAR-DREW Jan Surdyka, paniom Barbarze Kopeć, Teresie Chmielowiec i Katarzynie Sudoł. Dziękujemy rodzicom, którzy poprzez Radę Rodziców ufundowali nagrody książkowe naszym uczniom.

Liczymy na współpracę z Wami w przyszłym roku szkolnym i jeszcze raz DZIĘKUJEMY, za to, że o nas pamiętacie;))))