Strona główna Aktualności

Wyniki konkursu na dekorację majową

738

Uczniowie klas “0”-III naszej szkoły wzięli udział w plastycznym konkursie na dekorację majową. W tym szczególnym czasie, gdy pierwszy raz od wielu lat w naszej szkole nie uczestniczymy w akademii z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, nie celebrujemy Dnia Flagi, postanowiliśmy pokazać, że pamiętamy o tych ważnych dla nas dniach.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów;) Spłynęło do nas bardzo dużo zdjęć, widać,że wykonanie dekoracji kosztowało wiele pracy i czasu. Z tego powodu rozdzieliliśmy kategorię klas 0-I na dwie oddzielne (Jury miało dylematy z powody wysokiego poziomu konkursu).

Chcielibyśmy podziękować rodzicom, którzy codziennie pomagają naszym uczniom: wysyłają do nas zadania, mobilizują ich do pracy i przekazują nasze uwagi i propozycje. Również pomoc przy realizacji tego konkursu okazała się nieoceniona;)

Oczywiście nagrodzeni uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody. Powiadomimy rodziców w jakiej formie odbędzie się wręczenie nagród.

A teraz najważniejsze: wyniki konkursu!

Kategoria: oddział przedszkolny

I miejsce: Blanka Puzio,                                                                                                               Anita Kosiorowska,                                                                                                       Nikola Kopeć                                                                                                               oraz duet: Natalia i Gabriela Kowal

II miejsce: Arkadiusz Szumierz,                                                                                                    Kornelia Tęcza,                                                                                                            Lena Rak,                                                                                                                    Sylwester Kopeć

III miejsce: Lena Żarkowska,                                                                                                         Natalia Witkowska

wyróżnienie: Milena Kosek,                                                                                                             Milena Kopeć,                                                                                                               Aleksandra Pyra,                                                                                                         Mateusz Szumierz

Kategoria: klasa 1

I miejsce: Emilia Pyra,                                                                                                                 Marcelina Marut,                                                                                                           Alan Puzio

II miejsce: Filip Wojdyło,                                                                                                              Filip Stolarz

III miejsce: Filip Rak,                                                                                                                      Michał Sobolewski

Kategoria: klasa 2 i 3

I miejsce: Patrycja Dul,                                                                                                               duet: Jakub i Gabriela Dzióba

II miejsce: Krzysztof Kopeć,                                                                                                           Patrycja Kopeć

III miejsce: Bartosz Witkowski,                                                                                                       Jakub Kopeć,                                                                                                               Szymon Kopeć

Zapraszamy go galerii;)