Strona główna Aktualności

Dzień babci i dziadka 2020

686

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dnia 31 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pan dyrektor Mariusz Jarosz przywitał gości ciepłymi słowami, i złożył im serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno-muzycznego szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuków.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich dziadków upominkami wykonanymi własnoręcznie. Frekwencja jak zwykle dopisała. Rodzicie naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Serdecznie podziękowania dla rodziców którzy pomogli w przyjęciu i upiekli pyszne ciasta, a także dla pana sołtysa Antoniego Puzio, który zaszczycił nas swoją obecnością i obdarował gości słodyczami.