Strona główna Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

2147

Mieszanką uczuć: radości z nadchodzących wakacji i smutku z powodu pożegnania uczniów klasy ósmej, zakończył się rok szkolny 2018/2019.

Klasy IV i VIII przygotowały uroczystość: czwarta pożegnała ósmoklasistów, a ósma podziękowała nauczycielom i kolegom za wspólnie spędzone lata w szkole podstawowej.

     Następnie pan Dyrektor Mariusz Jarosz wręczył nagrody i stypendia uczniom, którzy                                    osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie.                                Stypendia ufundował Wójt Gminy Dzikowiec.

Nagrody czekały też na uczniów, którzy zostali nagrodzeni w konkursach. Marcelina, Ania (kl. VIII) i Ola (kl. IV) zostały nagrodzone za reprezentowanie szkoły w wielu konkursach muzycznych, a Kuba (kl. VIII) za godne reprezentowanie szkoły jako Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

      Pierwszy raz w historii szkoły została wręczona statuetka “Najlepszego Absolwenta”.        W roku szkolnym 2018/2019 otrzymał ją Albert Ziętek.

Rada Pedagogiczna reprezentowana przez Dyrektora Szkoły pogratulowała rodzicom, których dzieci zapracowały na świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowała rodzicom, którzy przez cały rok szkolny wpierali pracę szkoły.

Niestety z powodu drżącej ręki nie udało się uwiecznić na zdjęciach wszystkich odbierających nagrody, niemniej jednak wszystkim gratulujemy i życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku. Czekamy na Was po wakacjach: wypoczętych i gotowych do nowych wyzwań;)