Strona główna Aktualności

Zbiórka na hospicjum

494

Na terenie województwa działa Fundacja „Z serca dla serca”, która buduje hospicjum dla dzieci w Zaleszanach. W dniach 22.11.2018 – 03.12.2018 przeprowadziliśmy zbiórkę pieniężną na cel budowy hospicjum.

Środki otrzymywane przez Fundację są przeznaczane na cele określone w Statucie Fundacji. Głównym celem Fundacji jest budowa Domu Hospicyjnego dla nieuleczalnie chorych dzieci, młodzieży i ludzi starszych.

W trakcie działalności Fundacja wspierała będzie osoby chore, żyjące w ubóstwie oraz wymagające opieki. Środki otrzymywane przez Fundację są przeznaczane na cele określone w Statucie Fundacji bezpośrednio osobom, które znalazły się w potrzebie. W kręgu zainteresowania Fundacji są przede wszystkim dzieci, zwłaszcza dzieci pozbawione szans do normalnego życia.

Bardzo ważnym fragmentem działań Fundacji są działania na rzecz chorych, a przede wszystkim nieuleczalnie chore dzieci, młodzież i osoby starsze. To właśnie na ich potrzeby, tych doświadczonych okrutnie przez los osób, chcemy wybudować Dom Hospicyjny.