Strona główna Aktualności

Wręczenie nagród w konkursie “Bezpieczne wakacje 2018”

657

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatów konkursu „Bezpieczne wakacje 2018”. Nagrody i pamiątkowe dyplomy otrzymało 9 laureatów i 12 wyróżnionych.

W uroczystości wziął udział Wojciech Cebula – Wicestarosta Kolbuszowski, Lesław Budzisz – Zastępca Wójta Gminy Cmolas, Jan Tęcza – przedstawiciel Urzędu Gminy Raniżów, insp. Stanisław Babula Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej oraz opiekunowie i nagrodzeni uczestnicy konkursu wraz z rodzinami.

Konkurs „Bezpieczne wakacje 2018” jest jedną z form, poprzez którą policjanci propagują zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Komendant podziękował uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie, który już od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród dzieci o czym świadczy liczba prac przychodzących do jednostki. Pogratulował laureatom i wyróżnionym życząc dalszych sukcesów.

Jak co roku nagrody dla laureatów ufundowali Starosta Kolbuszowski, Burmistrz Kolbuszowej oraz Wójtowie z poszczególnych gmin.