Strona główna Aktualności

“JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!”

517

„JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!”

Nasza szkoła podjęła radosne wyzwanie włączając się do akcji:    „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI” zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Dzieci z oddziału przedszkolnego z ogromną radością włączyły się do akcji, której celem jest poszerzanie świadomości otoczenia na temat autyzmu, a przede wszystkim dodania otuchy osobom ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera w trudach codziennego funkcjonowania. Dzieci z radością przesyłają iskierkę przyjaźni, malując i wycinając niebieskie motyle.

Bardzo dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej w Woli Rusinowskiej. Do wykonania zadania nominujemy:

-Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej w Spiach

-Szkołę Podstawową w Starym Narcie

Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni?  To bardzo proste.

Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko .
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

  1. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  2. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  3. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Powodzenia!!!