Strona główna Aktualności

Powiatowy Konkurs Plastyczny OZDOBA WIELKANOCNA – nasze dziewczyny na podium!!!

362
Konkurs wielkanocny, Raniżów 2021
17 marca 2021 roku rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny OZDOBA WIELKANOCNA pod patronatem honorowym Posła na Sejm RP Krzysztof Sobolewski którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie. Patronat medialny objęło Polskie Radio Rzeszów oraz Gazeta Codzienna Nowiny.
Na konkurs trafiło około 200 wykonanych projektów wielkanocnych – tym bardziej jesteśmy dumni z naszych uczniów.
W konkursie udział wzięli chętni uczniowie klas 0-6. Dziękujemy rodzicom za wsparcie naszych artystów – prace były wykonane pod ich opieką;)
Spośród dostarczonych na konkurs prac naszych uczniów Jury nagrodziło dwie:
Pisanki Wielkanocne
Kategoria – przedszkola
I miejsce – Blanka Puzio
II miejsce – Magdalena Bęben
III miejsce – Antoni Nowak, Martyna Dziedzic
Kategoria – klasy I-III szkoły podstawowe
I miejsce – Krystian Partyka
II miejsce – Kornelia Bełza
III miejsce – Nikola Kopeć
Wręczenie nagród nastąpiło 19 marca  w budynku Urzędu Gminy. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe i słodycze.  Wszystkie projekty wielkanocne zostały przekazane na Wielkanocny Kiermasz Charytatywny, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Mazury.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wsparcie kiermaszu;)))