Strona główna Aktualności

Zawieszenie nauki stacjonarnej w naszej szkole

666

Od jutra 22 października 2020 (czwartek) w naszej szkole nastąpi zawieszenie nauki stacjonarnej oraz przejście na nauczanie zdalne.

W czwartek i piątek (22-23 października) uczniowie otrzymają zadania do wykonania od nauczycieli za pomocą metod multimedialnych (dziennika elektronicznego lub innych metod, o których uczniowie i rodzice młodszych uczniów zostaną wcześniej poinformowani).

            Od 26 do 30 października (poniedziałek – piątek) zajęcia będą prowadzone również z możliwością lekcji online – nauczyciele i wychowawcy przekażą wcześniej uczniom informację dotyczącą sposobu komunikowania się z uczniami.

            Prosimy na bieżąco zapoznawać się z informacjami, które będą ukazywać się na naszej stronie internetowej i na dzienniku elektronicznym.