Strona główna Aktualności

Udanych wakacji;)

465

Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2019/2020 właśnie dobiega końca. Jutro otrzymacie świadectwa z Waszymi wynikami. Każdemu już dziś gratulujemy, bo niezależnie od ocen, każdy z Was w tym roku nauczył się czegoś nowego, doświadczył czegoś innego niż dotychczas.
To był rok, który zaczął się tak jak wszystkie inne, ale kończy się wyjątkowo. Przez ostatnie miesiące nauczanie i uczenie się przeniosło się w inny wymiar, do świata wirtualnego. To był chyba najtrudniejszy sprawdzian w tym roku szkolnym, ponieważ w bardzo krótkim czasie musieliście się przystosować do nowych warunków. Ale udało Wam się i nauczanie zdalne nie ma już przed Wami tajemnic! Dlatego tym bardziej jesteśmy z Was dumni, że pomimo trudności i przeciwności losu, nie zapomnieliście o swoich szkolnych obowiązkach i poradziliście sobie śpiewająco!
Rok szkolny to nie tylko zdalne nauczanie, ale wszystko to, co spotkało Was i nas w ciągu tych 10 miesięcy. Dziękujemy Wam za zaangażowanie w życie szkoły i klas, za to, że aktywnie uczestniczyliście w szkolnych uroczystościach i spotkaniach. Gratulujemy Wam wszystkich wyników, które uzyskaliście w tym czasie zarówno w nauce, jak i sporcie czy sztuce. Cieszymy się, że pośród Was mamy talenty naukowe, wybitnych sportowców czy kreatywnych artystów. To pokazuje, że choć każdy z nas jest inny, wciąż tworzymy jeden, wyjątkowy zespół.

Na czas wakacji życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Życzymy Wam, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dyrektor Szkoły oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kopciach