Strona główna Aktualności

Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom

390

Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice i Dziadkowie naszych uczniów

Obecny rok szkolny zbliża się ku końcowi. Przed nami wakacje – czas odpoczynku i wytchnienia. Ten rok szkolny był wyjątkowy i inny niż wszystkie. Oprócz tradycyjnych form nauczania musieliśmy się zmierzyć z nauczaniem na odległość za pomocą nowoczesnych technologii. Cieszymy się, że udało nam się zorganizować na nowo zajęcia dla oddziału przedszkolnego i klas I-III. Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca i z tej okazji chcielibyśmy skierować do Państwa kilka słów.

Drodzy Rodzice i Dziadkowie. Ten kończący się rok szkolny z pewnością był dla Was wyjątkowy. Chcemy Wam serdecznie podziękować za wsparcie i wyrozumiałość oraz za to, że przy Waszej pomocy nasi uczniowie tak sprawnie odnaleźli się w nowej rzeczywistości. Dziękujemy za współpracę w całym roku szkolnym: za wszelką pomoc przy wydarzeniach i uroczystościach szkolnych, za dzielenie się Waszym doświadczeniem, za to, że doskonale rozumiecie Państwo, że szkoła to nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale także rodzice oraz dziadkowie. Do jej pełnego funkcjonowania potrzebna jest nasza współpraca. Dziękujemy, za zrozumienie, że Szkoła to nasza wspólna sprawa.

Wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom życzymy słonecznych wakacji. Aby ten czas był okazją do kolekcjonowania wspomnień, odkrywania świata (i tego nieopodal, i tego trochę dalej), aby każdy z nas mógł odetchnąć głęboką piersią i na chwilę zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. Życzymy Wam również bezpiecznego wypoczynku, niezależnie od form spędzania wolnego czasu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. A na koniec życzymy Wam uśmiechu i słońca oraz naładowania baterii na nowy rok szkolny 2020/2021!

Do zobaczenia we wrześniu! 🙂

Dyrektor szkoły i Rada pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Kopciach