Strona główna Aktualności

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

486

Z uwagi na obowiązujące nas przepisy uroczystość zakończenia roku szkolnego będzie miała w tym roku inny charakter niż tradycyjnie.

Uczniów klas “0”-III zapraszamy do szkoły na godzinę 8:20 (rodziców prosimy o poczekanie na dzieci na zewnątrz budynku). Dzieci będą wchodzić do szkoły drzwiami z tyłu budynku. Po otrzymaniu świadectw i dyplomów zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy Świętej o godzinie 9:00. Chętne dzieci przejdą do kościoła pod opieką rodziców.

Uczniowie klas IV-VII przyjdą do szkoły po Mszy Świętej (około 9:35). Prosimy uczniów o podejście do następujących wejść do szkoły:

  • klasa IV i VI – drzwi z tyłu budynku szkoły
  • klasa V – wejście główne
  • klasa VII – wejście obok sali gimnastycznej

Świadectwo szkolne swojego dziecka może też odebrać rodzic. W takim wypadku zapraszamy rodziców w godzinach 10:20 – 10:50. Przypominamy również, że świadectwo można odebrać w czasie wakacji – wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się telefonicznie na dzień i godzinę odebrania dokumentu.

Prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o stosowanie się do przepisów obowiązujących w związku z pandemią koronawirusa.