Strona główna Aktualności

“Sport jest bardzo ważny, ale Ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo”

345

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „POLSKA " SPORT JEST BARDZO WAŻNY, ALE WAŻNIEJSZE JEST WASZE BEZPIECZEŃSTWO. WYKORZYSTAJCIE PROSZĘ NAJBLIŻSZY CZAS NAJLEPIEJ I NAJBEZPIECZNIEJ JAK POTRAFICIE. w SPOKOJU I w DOMACH. ROBERT LEWANDOWSKI KAPITAN REPREZENTACJI POLSKI nas”

Robert Lewandowski:

“Moi drodzy,

przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach.

Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo.
Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏

Pozdrawiam Was, Robert”

A tu wskazówki jak można trenować samemu, na swoim podwórku. Materiał został zaczerpnięty ze strony Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec:  https://www.youtube.com/watch?v=EeCJnxojlac&feature=share&fbclid=IwAR0CoJpilfLPcExNl5XjOn90wn1tOvR2Njr1_jRu2OOmSY724icBpUUusTQ