Strona główna Aktualności

Nasi uczniowie mistrzami gminy;)

627

08.06.2019r w Dzikowcu odbyły się zawody w piłkę nożną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na miejscu stawiły się drużyny z Dzikowca, Lipnicy i Kopci. Prawo startu w zawodach mieli uczniowie klas VII-VIII i III klas gimnazjum. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym, 4 zawodników w polu plus piąty bramkarz, 2×10 minut z pięciominutową przerwą. Turniej zakończył się dla nas wyjątkowo pomyślnie i z pierwszego miejsca awansowaliśmy do dalszych rozgrywek. Już w pierwszym meczu nasi uczniowie pokazali na co ich stać, prowadząc mądrą i skuteczną grę w prawie 30 stopniowym upale, pokonali drużynę z Dzikowca 3:2. Następnie przyszło się nam zmierzyć z drużyną Lipnicy i tu również nasi zawodnicy błysnęli formą wygrywając 5:1.  Ciąg dalszy rozgrywek nastąpi w Raniżowie 11.06.2019r.