Strona główna Aktualności

Żywioły lasu

740

30 maja dwanaścioro uczniów naszej szkoły podzielonych na
3 czteroosobowe zespoły wzięło udział w regionalnym etapie gry planszowej „Żywioły lasu”.

Zawody rozegrane zostały w Nadleśnictwie Tuszyma i były jednym z 50 turniejów rozgrywanych na terenie naszego kraju. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie i zakończyła się dla naszych uczniów częściowym sukcesem. „Brzozy” – jedna z naszych trzech drużyn w skład której wchodzili Wiktor Hopek, Mateusz Kopeć, Przemek Kolasa oraz Jakub Nidental zajęła 3 miejsce. Naszą szkołę reprezentowały również „Buki” w składzie Jakub Wojdyło, Szymon Kopeć, Konrad Kisiel i Michał Kopeć,  oraz Kraski w skład których wchodziła Aurora Gandolfo, Kondrad Kopeć, Marcin Żarkowski i Krystian Tęcza. Nasi reprezentanci po pierwszej rundzie zajmowali bardzo dobre czwarte i piąte miejsce ale ostatecznie po zakończeniu rundy finałowej przesunęli się troszkę niżej w rankingu drużyn biorących udział w turnieju. Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy władzom Gminy Dzikowiec za udostępnienie nam szkolnego autobusu.