Strona główna Aktualności

Przygoda Oli na wielkiej scenie!

724
oznor

Zaczęło się od nagrania dwóch piosenek Anny Jantar w studio nagrań p. Jarka Mazura. Były to utwory “Radość najpiękniejszych lat” oraz “Buciczkowa wróżka”. Nagrania zostały wysłane do do Radia Rzeszów, które było współorganizatorem festiwalu “Dino Top”.

Kiedy w poniedziałek przyszła informacja, że Ola jest jedną z 10 finalistek konkursu nastąpiła mieszanina uczuć: zaskoczenie, radość a na końcu przerażenie. Nie było zbyt wiele czasu na przygotowania, ponieważ przesłuchania zaczęły się już w piątek. Olę przez cały czas wspierała koleżanka z klasy – Natalka.

Przed występem nasza artystka dostała własną garderobę (tuz obok garderoby Roksany Węgiel), coś do schrupania i picia, specjalną opaskę, dzięki której mogła się poruszać za kulisami.

Ola udzielała pierwszych wywiadów dla Radia Rzeszów https://www.radio.rzeszow.pl/#ajx/wiadomosci/22215/dino-top-festival-rusza-o-godz-18-30?highlight=WyJkaW5vIl0=

i Telewizji Rzeszów https://rzeszow.tvp.pl/42883546/wieczor-z-piosenka-anny-jantar-rusza-iii-edycja-festiwalu-dinotop

O godzinie 13:00 odbyła się próba generalna, na której można było poznać konkurencję. Okazało się, że są to w większości starsze od Oli dziewczyny, które kształcą się w rożnych szkołach wokalnych, a poziom konkursu był naprawdę wysoki.

O godzinie 18:00, przy sporej widowni, na wielkiej scenie, w świetle jupiterów i telebimów rozpoczęły się występy. Ola dzielnie czekała na swoją kolej, odważnie wkroczyła na scenę i świetnie wykonała swoją piosenkę.

Podczas ogłoszenia wyników okazało się,że Ola jest jedna z czterech laureatek konkursu. Dopiero w drugim dniu konkursu okazało się, że nasza uczennica zdobyła wyróżnienie i otrzymała swoją pierwszą gażę.

Dzięki udziałowi w konkursie Ola i Natalka mogły uczestniczyć w koncercie Roksany Węgiel, zdobyć jej autografy i zrobić wspólne zdjęcie. W kolejnym dniu zobaczyły na scenie Jacka Kawalca i Marylę Rodowicz. Te dwa dni były pełne wrażeń i radości;)