Strona główna Aktualności

Pokaz artystyczny w Dzikowcu

730

05.04.2019 r. klasy 4,5 i 6 wraz z wychowawcami wybrały się do Dzikowca. Głównym celem naszego wyjazdu było uczestnictwo w warsztatach pokazowych przedstawiających różne formy plastyczne: metaloplastyka, ceramika, kowalstwo artystyczne i linoryt. Warsztaty zostały przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli i uczniów Liceum Plastycznego z Rzeszowa. Wicedyrektor szkoły mgr Sebastian Łańcucki przedstawił ofertę: Liceum Plastycznego i jego program. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Dodatkową atrakcją, z której mogliśmy skorzystać to zwiedzanie pięknie odnowionego dworku Błotnickich i odpoczynek w parku przy dworku. Zarówno humory jak i pogoda dopisywała. Dziękujemy pani dyrektor SCK Bogumile Kosiorowskiej za zaproszenie a Władzom Naszej Gminy za bezpłatny transport.